Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mierzewo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

86 080 zł1 076 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z oferta działki objętej warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Parcela położona w Mierzewie, gmina Niechanowo ma powierzchnię 1076 m2, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

80 000 zł400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rodzinny azyl na działce rod Mieszka I w Gnieźnie gotowy do relaksu! Cena 80 000 złotych. Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie możesz odpocząć wśród natury? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Graby

Graby(Mierzewo + 15 km)

139 500 zł1 395 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Graby koło Czerniejewa. Przedmiotem sprzedaży, są działki budowlane. Cena od 100 zł/m2 Przeznaczenie zgodne z obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Gdańska

Winiary,Gniezno(Mierzewo + 16 km)

4 542 780 zł20 649 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż: działka inwestycyjna Gniezno, ul. Gdańska 132 (nr ewid. 15/4) Powierzchnia: 2,06 ha | Przeznaczenie: produkcyjno-usługowe Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wierzyce

Wierzyce(Mierzewo + 20 km)

199 000 zł1 192 m² 166,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1192 m2, położonej w Wierzycach, gmina Łubowo, numer działki 101/23. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

671 825 zł3 839 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Czerniejewie, powiat gnieźnieński. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 3839 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bieślin

Bieślin(Mierzewo + 19 km)

134 640 zł748 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek przy Jeziorze Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, na płaskim terenie, porośniętym młodymi drzewkami. Parcele maja powierzchnie: 748 m2, 810 m2, 1292 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stodolna

Słupca(Mierzewo + 20 km)

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, rozwijającej się części Słupcy przy ul. Stodolnej. Największe atuty lokalizacji: - bardzo blisko stacji pkp Słupca dojazd pociągiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gołunin

Gołunin(Mierzewo + 25 km)

145 600 zł910 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Gołuniu gmina Pobiedziska! Dostępnych do sprzedaży zostało jeszcze kilka działek, oferta dotyczy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Owieczki

Owieczki(Mierzewo + 22 km)

138 000 zł1 319 m² 104,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o pow. 1319m2 położona w Owieczkach Gm. Łubowo w drugiej linii od głównej drogi dzięki czemu osłonięta jest od ulicznego zgiełku. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Mierzewo + 16 km)

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z i a ł k a - b u d o w l a n a Serdecznie polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w otoczeniu lasów w malowniczej miejscowości położonych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij